17 апреля 2011

Ідея-Х: Відкритий лист до ТОВ "Нестле Україна"

лохотрон от Нескафе

Страсти вокруг акции "Идея-Х" от "Нескафе" накаляются. Юристы уже опубликовали открытое письмо-претензию, обращённое к руководству компании.
Текст письма представлен ниже:

___________________________________________________________________
"Керівнику ТОВ «Нестле Україна»
Адреса: 04655 м. Київ, вул. Верхній Вал 72-б
Електронна адреса: info@ua.nestle.com

Відкритий лист

Повідомляю Вас, що, на мою думку, персонал Акції «Дрімз Кам Тру – 3» (надалі – Рекламна Акція), організатором якої є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна» (надалі – Організатор), порушує положення Офіційних правил Акції, а саме:
1) згідно пп. 6.2. зазначених правил результати відбору 45 (сорока п’яти) півфіналістів Акції розміщені на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua дійсно з 16.04.2011 року, але:
2) згідно пп. 5.6 учасники Акції, які потрапили до переліку півфіналістів Акції, про що вони можуть дізнатися відповідно до пункту 6.2 Офіційних правил, зобов’язані надати додаткову інформацію в термін до 15.04.2011 р. Але ці Учасники у встановлений термін зазначену інформацію не надали, бо дізнались про результати відбору лише 16.04.2011 р.
А згідно того ж пп. 5.6 «ненадання Учасником Акції, який визначений півфіналістом Акції, зазначеної Додаткової інформації та у вказаному порядку означає мовчазну відмову такого Учасника Акції від подальшої участі в Акції».
З іншого боку, якщо персонал Організатора заздалегідь повідомив про результати відбору певних Учасників Акції, то він створив нерівні умови для інших Учасників Акції згідно пп. 5.2. і порушив пп. 6.2. Офіційних правил.
3) за пп 6.1.1. спеціально створена комісія явно не керувалась визначеними критеріями.
Таким чином у будь-якому випадку всі Учасники Акції зі списку півфіналістів мають бути дискваліфіковані. За винятком лідерів відкритого голосування, які були впевнені у виході у півфінал згідно пп. 6.1.2. та виконали вимоги пп. 5.6 Офіційних правил.
Щоб не закривати Акцію за відсутністю півфіналістів пропоную:
1. Змінити в Офіційних правилах Акції згідно п. 11. Порядок і спосіб інформування про умови Акції та визначити нові послідовні терміни надання Додаткової інформації.
2. Вибачитись перед дискваліфікованими Учасниками, які не виконали вимог пп. 5.6 Офіційних правил Акції.
3. Обрати нову незалежну комісію, яка ретельно слідуватиме пп. 6.1.1. Офіційних правил та обере нових Учасників півфіналу Акції.

З повагою,
Учасник Акції О.Гормін,
юрист
______________________________________________________________________

По состоянию на 17 апреля 2011 года администрация проекта никак не отреагировала на письмо.
Мы будем следить за дальнейшим ходом событий.


И помните: Мы предоставляем лишь факты. 
Вы в праве сделать самостоятельные выводы.

Комментариев нет:

Отправить комментарий